Uçak Kurye

uçak kurye, uçak kurye ankara

Uçak Kurye Ankara, İstanbul, Hakkari

Büyükşehirlerimizden İstanbul, Hakkari vs. ve ya daha açık belirtecek olursak havaalanı olan illerimizden Ankara’ya  uçak kurye yollamak, artık çok yorucu bir iş değil. Kurye gönderiniz ve ya gönderileriniz Ankara Esenboğa Havalimanı(AirPort)’na ulaştıktan sonra bizi arayabilir, kurye gönderinizi uçak kurye ankara servis hizmetimizden faydalanarak taşıttırabilrsiniz. Markamızın merkez internet sitesi olan kurye ankara‘da ise kurumsal çözümler ile alakalı daha net fikirler ve algılar bulabilirsiniz.

Uçak kurye hizmet paketini detayları ile açıklayalım;

İstanbul’dan Ankara’ya yerine acil ulaştırılması gereken yasal evrakınız ve ya hediye bir paketiniz var. Atatürk Havaalanı üzerinden Ankara’ya gelmekte. Biz kurye gönderinizi teslim aşamasında aktif hale getirene kadar yani  havalimanından gönderiyi teslim aldıktan sonra, hızlı ve güvenli bir şekilde uçak kurye hizmet kapsamında değerlendirmekteyiz. Sizlerin isteği üzerine aşağıdaki diğer hizmetlere bize bildiriminden sonra detaylı olarak hizmet kapsamının transferini birinden ötekine aktarabilir, gönderilerinizi ileri bir tarihe planlayabilir ve eş zamanlı uçak kurye operasyonlarınıda düzenleme hakkına sahip olmuş olursunuz.

havaalanı-kurye

Uçak kurye hizmet paketini diğer pakete transferi ve ara geçiş paketi havaalanı kurye!

Uçak kurye hizmet paketinin diğer bir pakete aktarılması diğer bir deyim ile transfer edilmesi durumunu havaalanı kurye isimli ara hizmet geçiş paketi ile sağlamaktayız. Şimdi siz değerli müşterilerimiz kurye gönderilerini başka yani ileri bir tarihe taşıma/planlama hususunda işlem yapmak istiyorsanız bize bildirmeniz gerkmektedir. İstediğiniz paket aşağıda örnek anlatımı yapıldığı gibi özel kurye hizmet paketi ise gönderiniz havaalanından tarafımızca teslim alındıktan sonra sizin bildirgenize göre uçak kurye paket geçişi havaalanı kurye ara geçiş paketi sınırları çerçevesinde istediğiniz bir kurye hizmet paketine aktarımı mümkün hale gelecek ve anlık olarak işlem merkezimizde takibi teslimat belirlenen koordinat bölgesine yönlendirilecektir.

Örnek; Uçak kurye ankara ara paketi sonrasında özel kurye servis hizmetine bağlanması

Yukarıda temeli anlatılmış bulunan ve ara geçiş sistemimiz ile mümkünatı sağlanan bir uçak kurye gönderisinin havaalanı kurye ara geçiş sistemine bağlı olarak aktarılmasıdır. Örnek başlığında da bulunan özel kurye ankara servis hizmet paketi size özel seçenekler ve size özel ekipler ile donatılmış bir kurye hizmet paketi olup, bu ara geçiş ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Blog Directory & Business Pages - OnToplist.com Firma Ekle Firma Ekle