Kurye Dağıtım Referanslarımız

Kurye Dağıtım Ankara ve Dağıtım ile ilgili işler ve referanslarımız

1. Türk Telekom Dağıtım İşlerimiz ve Referansımız

türk-telekom-kurye-dağıtım-referansı“Türk Telekom” müşteri abonelerine modem, sözleşme, kampanya ürünlerinin kurye dağıtım ile ilgili operasyonunu üzerimize yüklenmiş ve bu sorumluluğu yıllardır layıkıyla yerine getirmekteyiz. Bize bu kurye dağıtım himetleri için yıllar önce güvenmiş tüm “Türk Telekom” bayilerine teşekkür ederiz. Çalıştığımız bir Türk Telekom bayisi “Sayın; KuryeAdam yetkilisi, verdiğiniz hizmet paketi için bayim adına teşekkür ederim. Hızlı, opsiyonel, güvenilir bir kurye hizmeti almak istiyorduk hatta Ankara Dağıtım hizmeti altında bir çok kurye firması ile çalışmıştık. 2012 yılında sizle operasyonlara başlarken bile tereddütlerimiz vardı. Ama şuan ki duruma bakarsak kurye dağıtım ankara paketi ile dağıtımınızdan memnunuz. Gereğinde bile toplu dağıtımlarınıza ek olarak aynı ücretlere acil kurye işlerimizi bile hallettiniz. İşte bunlar için size bayimiz adına teşekkür etmek için bu memnuniyet değerlendirme mailini yolladım, sürekli bu vizyon ve misyon ile hareket etmeniz şirketinize fayda sağlayacak ve bizlerde sizlerden çok çok kaliteli kurye dağıtım hizmetleri almaya devam edeceğiz. İyi çalışmalar kolay gelsin.” içerikli e-postayı bizi değerlendirme maksatlı yollamıştır bizlerde kendisine teşekkür ederiz. Türk Telekom dağıtım operasyonları bayi sayılarımızı arttıkça daha az maliyet ile çalışıyor ucuzluk ve kalite anlamındada temel altyapıda gerçekden köklü değişikliklere gidiliyor. Diğer dağıtım referanslarımızıda inceleyelim.

 

2. A-Bank Ankara Dağıtım İşleri ve Referansımız

a-bank ankara dağıtım referansımızAnkara’da A-Bank’ın tüm şubelerin arasında transfer edilecek olan kıymetli evraklarının bizim hizmet paketlerimizden özel kurye dağıtım ile kendilerine özel tahsis ettiğimiz ekip ile entegre çalışmaktayız. Bu  belgeler, evraklar yasal yollar ile tüm izinler alınarak, A-Bank Genel Müdürlüğü ile imzaladığımız bir kurye dağıtım sözleşmesinin ardından dağıtım başlamıştır. Ankara dağıtım kurye hizmetimiz il sınırları içerisinde gerçekleşmekte olup özel kurye, acil kurye, uçak kurye hizmetlerimize bağlı A-Bank ise tüm bunlara bir referansımız olarak gördüğümüz örnektir. A-Bank’a da kurye şirketimiz adına teşekkür ederiz.

 

3. Vatan Bilgisayar Kurye Dağıtım İşleri ve Referansımız

kurye dağıtım, broşür dağıtım ankara, kurye dağıtım ankara, dağıtım ankara için referans fotoğrafıVatan Bilgisayar kurumsal teknoloji marketlerinden olup reklamcılık alanında bir broşür dağıtım yaptırmak üzere kurye dağıtım Ankara firması aradığını belirtmişti başvurusunda. Kendilerine hemen yardımcı olduk, bu kurye dağıtım şeklinin nasıl olduğuna dair, nasıl kanıtlı dağıtım yapılır onu açıkladık. Dağıtım fiyatlarımızıda inceledikten sonra hemen Ankara’da dağıtım operasyonunu kurye şirketimiz ile uygun görülen rotalarda başlattık. Şimdi vatan bilgisayar gibi her müşterimize broşür dağıtımlarımızı kanıtlı olarak nasıl yapıldığını çok kısa bahsedelim detaylı olarak da broşür dağıtım kısmından inceleyebilirsiniz. Bizim şirket personellerimiz vatan bilgisayar için fotoğraf çeke çeke bir dağıtım yapmıştır böylelikle belge üzerinde oynama şansı yada dağıtım sırasında broşürlerin dağıtılma ma oranı %1′dir. Kurye dağıtım ankara hizmet paketini herkes kullanabilir ve herkes kendine göre özelleştirebilme şansına sahiptir.

 

 

Dağıtım Ankara, Kurye Dağıtım ve Dağıtım Referansları hakkında!

Merhaba sayfayı görüntülemekte olan ziyaretçilerimiz, referans gösterdiğimiz ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz firmalar/şirketler ‘in bize sunduğu iş yükümlülüklerini her zaman hızlı, güvenli ve misyon, vizyon çerçeveleri içerisinde belirlediğimiz kurallar ile gerçekleştirdik. Tüm kurye dağıtım, dağıtım ankara, broşür dağıtım, kurye dağıtımı ankara vb. açtığımız bir çok pakette müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş ve bu paketleri her geçen gün müşterilerimizi düşünerek çeşitli değişiklikler sağlayarak en iyi hizmeti verebilmeyi planlıyoruz. Referanslarımızı inceledikten sonra hizmetlerimize göz atmanız sizin açınızda umarım faydalı olacaktır. Kaliteli kurye dağıtım hizmet adı altında sahte firmalar ile çalışıp cezalar yemeyin! T.C Ulaştırma bakanlığından verilen izin belgeleri içinde dağıtım yapan tüm firmalar ile çalışmayı düşünün fakat yasal olmayan firmalar ilede çalışmanız tavsiye edilmez Çünkü gerçekten hem dağıtana hem de dağıttırana T.C Devleti tarafından kesilen çok büyük cezalar vardır. Zaman ayırıp kurye dağıtım, ankara dağıtım referanslarımız bilgilendirmesini okuduğunuz için teşekkür ederiz.

2 comments on “Kurye Dağıtım Referanslarımız
 1. Mehmet Aldanmaz diyor ki:

  Iyi günler,
  Ankara da yeni konut projelerinden ev almış insanların adresleri varsa, insert göndermek isteriz. 0553.5******
  Selamlar

  • Hatip diyor ki:

   Yes Mike, the area hit is predominately Kurdish. And as of now Turkey has rjeected any foreign aid. The EU countries and Russia are standing by, as is Israel. No word from Turkey’s new friends, Iran or the rich gulf states, as usual. They never help anyone. Erdogan is in a bind. His countrymen are yelling for help, and in the past it would have not been a big deal to invite the very sophisticated Israelis. But now, it will look very bad he will look very bad if he lets them in. And if he lets the others in, but not Israel, he will also look bad. So he chooses not to let anyone in yet. While his people are dying. Great job, Erdogan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Blog Directory & Business Pages - OnToplist.com Firma Ekle Firma Ekle