Kurye, Sağlıklı ve hızlı kurye gönderisi

Tüm kurye makalesini incelemenizde fayda vardır.

KURYE

Sağlıklı ve hızlı kurye gönderisi

Türkiye’de özel ve acil gönderilerin kurye hizmetleriyle sağlandığını biliyoruz. Bazı püf noktalar vardır ki gönderinizin en sağlıklı ve hızlı bir biçimde belirttiğiniz noktaya ve ya noktalara ulaşmasıdır. Siz değerli müşterilerimizin servetlerini (“her paket bizim için bir servettir”) sağlıklı olması açısından sizin belirlediğiniz kurye ile yani seçilen hizmet paketleriyle taşıyor olmamız en çok da sizlerin şüphelerini ortadan kaldırmaktadır. Bu paketler içerisinde barındırılmak üzre yapılandırılmış hizmetler sırası ile özel, acil, toplu, kanıtlı, kanıtsız, imzalı, imzasız hatta fotoğraflı kanıtlı olanlar bile bu yapılandırılmış sağlıklı ve hızlı, risksiz, şüphesiz paketler/hizmetlerdir. Emin olun Türkiye’de binlerce kurye firması var. Bu firmaların %70′i yasal olmayan bir şekilde kurye denebilirse tabi taşımacılık/dağıtım’lar gerçekleştiriyor.

Uyarılara kulak verin, paranız boşa gitmesin! “P1 Yetki Belgesi” kurye şirketlerine/firmalarına T. C Ulaştırma Bakanlığı tarafından bazı koşullar sağlandığı takdirde onaylanan bir şehir içi dağıtım izin belgesi olup yanı sıra bazı sahtekar firmaların şartlarını yerine getiremediğinden piyasada da bir çok kurye müşterisini ve iş yaptığı bazı kurye firmalarını dolandırarak belli bir süre sonra da hayalet olup kaybolduğundan (devlete yapılan kurye şikayetleri üzerine) son olarak ise tüm müşterilerinin mağdur olduğundan bizim bilgimiz var.

Şimdi sahte kurye firması ile bazı kurye paketleri seçerek çalıştığınızda olacaklara ve yasal cezalara bir göz atalım;

kurye-dağıtım-bayan-kurye-yaya-kurye-moto-kurye-türkiyeDağıtımın yapıldığı sırada bir maliye memuru, trafik polisi ve ya bir zabıta denetleme isteği üzerine işlem yapmaya başladığında, kurye dağıtımını yapan kişi Türkiye’de bulunduğu şehrin kendi kurye firmasına ait p1 yetki  belgesini görev yapan devlet memuruna sunmak zorundadır. Tabi sahtekar bir kurye firması elemanı bu belgeyi temin edemeyecektir ve ardından prosüdür işlemler başlayacaktır. İlk olarak yaya kurye’nin yanında bulundurduğu ve kurye olarak dağıtımını yaptığı tüm firmalara 5.000 Türk Lirası ceza kesecektir. Sonrasında o yaya kurye’nin kendi kurye firmasına 10.000 Türk Lirası cezai işlem uygulayacaktır. Şimdi siz değerli müşterilerimiz madur oldunuz mu ? Evet. Peki biz neden uyarıyoruz ? Açıklayalım;

Öncelikle kendimize güveniyoruz, her türlü yasal prosüdürü göz kırpmadan yerine getiriyoruz. Moto kurye, yaya kurye, hava kurye diğer bir adı ile yaya kurye alanında geniş bir potansiye ağa sahibiz. Yapılandırmış olduğumuz tüm kurye hizmetleri alanında açılan paketlerimizi sürekli yeniliyor ve daha da kullanışlı hale getiriyoruz. Dolandırıcılık ve sahtekarlıktan kendi kurye firmamızı uzak tutuyoruz. Kurye personellerimize insan değerini veriyoruz ve insanlar üzerinden paralar kazanmıyoruz! Şirketimiz kurye alanında hakkı ile çalışıyor gerek görüldüğünde ise yanlış akan nehrin yönünü değiştiriyoruz.

Bütün kurye gönderileriniz, gerektiği gibi taşınsın, kurye firmamız bunun mücadelesini vermektedir. Türkiye’nin Doğu, Batı, Kuzey ve Güney bölgerinde kurye dağıtımları gerçekleştiriyoruz. Bu kurye hizmetini de sağlıklı ve hızlı bir biçimde şemasal ve analitik sonuçları baz alarak profosyonel operasyonlar ile başarıyoruz. Operasyonları sakın hafife almayın ve sizin için en doğru kurye operasyonunu belirleyin. Nasıl mı? Hemen bize logomuzdaki telefonlardan ulaşarak kurye hizmet operasyon bilginizi detaylıca alın. İsteğiniz için kurye hizmet operasyonlarının sağlıklı ve verimliliği açısından opsiyonel personel seçimi ve görevlendirme konusunda beraber çalışalım. Kurye, dağıtım günlerinizi beraber belirleyelim yeter ki kazan kazan stratejimiz’i doğru kullanalım. Sizde bizde kazanalım. Kurye şirket vizyonumuzda ve misyonumuzda bencilliğe asla yer yoktur.

 

Tagged with:
Posted in Kurye Blog

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Blog Directory & Business Pages - OnToplist.com Firma Ekle Firma Ekle